Pláčeš? I v slze je síla, tak jdi a žij!!

Duben 2007

Jak to bude probíhat!

27. dubna 2007 v 12:56 | Terka |  Soutěž o NEJ blogera

SOUTĚŽ O NEJ BLOGERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Každý kdo se přihlásí musí splnit plno úkolů (třeba udělat nápis, dolzku), za které dostane body.Na konci vyhraje ten, který bude mít nejvíce bodů.

Přihlášky pište do komentářů:
1)jméno nebo nick
2)adresa blog

tento nápad jsem našla na TOMTO blogu

Za 22.Bleskovku

27. dubna 2007 v 10:33 | Terka |  Pro vás!(diplomy)
Snad se líbí:-)

22.Bleskovka

26. dubna 2007 v 21:39 | Terka |  Bleskovky:)
1)Jak se máš?
2)Co děláš?
3)Líbí se ti můj blog?
4)Si holka/kluk
5)Co řikáš na skandál fotbalovýho nároďáku?
6)co na diplom?

Řetězovka

26. dubna 2007 v 18:53 | Terka |  Řetězovky
1. Co jsi naposledy ... ??
jedl/a : olivy
pil/a : čaj
kreslil/a : lyže na Ájinu:-)
dělal/a : koukala na telku
vyráběl/a : vařila čaj
2. Co rád/a děláš??
maluješ :
baví mně to, ale nejde
chatuješ : celkem
píšeš články na web :baví mě to
miluješ : jo, kluky:-)
spíš : večer
3. Máš doma nějaké zwířátko??
pejska: fenku Hatynu
4. Máš je rád/a??
jo, mám ji ráda..
5. Jsi teď zamilovaný/á??
sem dlouhodobě
6. Jsi kluk,bo holka??holka
7. Nejoblíbenější seriál??
ulice, ordinace
8. Proč jsi se rozhodl/a,že vyplníš tuto řetězowku??
...jen tak
9. Tři blogy,které tohle musí udělat??
To je jedno...třeba.....kdo chce


infoo o nich

23. dubna 2007 v 19:37 | Terka |  Good Charlotte
Dvojčata Benji a Joel (narozeni 11.3.1979) vyrostli v Rofině v nižší střední vrstvě ve městě Woldorf, v Marilandu. Starší bratr dvojčat, Josh, jejich hudební směr ovlivnil alby od Rancid, Minor Threat, The Cure, The Smiths a mnoho dalších. Benji se začal učit na kytaru v 16 letech, Joela to táhlo k vokálům. Zanedlouho, co se připojil Paul (baskytara) a Aaron (bicí), vznikla skupina Good Charlotte, jejíž název vzali kluci z dětské knížky o malé holčičce Charlotte. Bratři se věnovali hudbě, i když většinou byli bez peněz a neměli ani žádné kontakty v hudebním průmyslu. Nahrávali svoje první demo, napsali si biografii a začali obesílat nahrávací společnosti, jejichž seznam získávali z časopisů.
Benji a Joel odmaturovali v červnu 1997 a jejich máma jim za maturitu koupila letenky do Kalifornie. Bratři se do Marylandu vrátili s novou inspirací a větší rozhodností než kdy dřív.Opustili domov a přestěhovali se do Annapolisu, hráli tam o hodně víc vystoupení, jak elektrických tak akustických. Když se přidal Billy jako druhý kytarista Good Charlotte byli kompletní. Skupina vyhrávala místní soutěž a jejich song ,,Can´t go on" byl zařazen do vzorníků místních talentů. Přitáhli zájem manažera a Lit jim nabídli podporu programových bloků na vyprodaném koncertě na Východním pobřeží. Pak už byly pořád na cestách. Tři měsíce od setkání s MxPx hráli na W.A.R.P. tour 01, pak hráli téměř nepřetržitě až do Vánoc.Následovala cesta do Austrálie a na Nový Zéland, kde se jejich album stalo platinovým. Přes intenzivní koncertováním si Good Charlotte získali poměrně pevnou základnu fanoušků a MTV si jich také všimlo a poskytlo jim značný prostor.Hráli jejich videa ,,Little Things", ,,Motivation Proclamation" a , ,Festival song" . A tak se stali slavnou a uznávanou skupinou.


My Chemical Romance - Členové kapely

23. dubna 2007 v 19:33 | Terka |  My Chemical Romance
GERARD WAY

Datum narození: 9. dubna 1977
Hvězdné znamení: Beran
Místo narození: Newark, New Jersey
Ve skupině má funkci zpěváka a zároveň je autorem všech textů.
Spolu s Mattem Pelissierem, bývalým bubeníkem My Chemical Romance, byl zakládajícím členem skupiny.

GERARD WAY

Gerard Arthur Way (narozený 9. dubna 1977) z New Jersey, je zpěvákem skupiny My chemical romance, bratr Mikeyho Waye, který hraje v MCR na basovou kytaru.
Narodil se v Newarku, ale později se přestěhoval do Belleville. Když ještě žil v New Jersey, zjistil, že bydlí blízko Christinu Ricci, a tak si zjistil kde bydlí . Tady šel také se svou mámou na první koncert (Bruce Springsteen) a jednou dokonce pracoval v obchodě s potravinami, kde ukládal nákupní vozíky a rovnal zboží do papírových sáčků (v Americe se používají(ly) místo tašek).

RODINA A DĚTSTVÍ

Gerard je napůl Ital (z matčiny strany) a napůl Skot (z otcovi strany). Babička Elena ho naučila kreslit, zpívat a vystupovat. Ve skupinách začínal, když mu bylo pouhých 11 let. Gerard je posedlý představou smrti a s Ouija boards měl mnoho strašidelných zážitků. Když byl dítě, uvědomil si, že všichni, které má rád, zemřou a že všichni zemřou sami.

DROGY, ALKOHOL A UMĚNÍ

Nedávno se zbavil závislosti na drogách a alkoholu, aby byl znovu čistý jako v srpnu 2004. Terapeuta navštěvuje kdykoli není skupina na turné. Nicméně stále rád kouří červené cigarety Marlboro. Navštěvoval Školu výtvarných umění v New York City, jeho snem bylo kreslit komiksové knihy (miloval je a jeho nejoblíbenější superhrdina byl vždycky Wolverine). To bylo ovšem předtím, než v roce 2001 vytvořil My Chemical Romance.
Kreslil pro komiksovou síť "Breakfast monkey", ale vůbec to nedělalo dobrotu. Přestože vytvořil předlohy pro alba MCR a navrhl obchodní zboží skupiny "Thursday", stále se považuje za špatného kreslíře.

DISKOGRAFIE

Way se svou skupinou vydali v roce 2002 album s názvem "I brought you my bullets, you brought me your love" a v červnu 2004 "Three cheers for sweet revenge". Way se vždycky snaží psát o nových věcech a obvykle ho inspirují noviny. Texty vidí jako způsob jak vyprávět příběh a sám velmi miluje temné věci. "cokoli zamotaného, tajemného a poněkud špatného".

MY CHEMICAL ROMANCE

On a ostatní členové kapely doufají, že začnou pracovat na novém albu nejpozději v roce 2006. Popularitu si získali svým hitem I´m not okay (I promise) a později s Helenou, což je uctění památky jeho zesnulé babičky Eleny Lee Rushové.
Gerard vymyslel oblečení pro videoklip k Heleně. Oba songy jsou z alba "Three cheers for sweet revenge". Skupina doufá, že natočí ještě dvě videa pro písně "You Know What They Do to Guys Like Us in Prison" s vokálem Berta McCrackena z jedné "bratrské" skupiny The Used, a ještě pro pro dojímavou píseň "The Ghost of You". Way je známý tím, že na koncertech nosí temné oční stíny, ale na Taste of chaos tour měl přes oči namalovaný tlustý černý pruh. Smrtelně se bojí jehel, tudíž nemá žádný piercing nebo tetování a z kroužku v bradavce šílí.

OBLÍBENÉ SKUPINY

Nyní je jeho nejoblíbenější skupina Iron Maiden, ale pořád je fanouškem Davida Bowieho. Slovem "pomsta" byl posedlý od chvíle, kdy slyšel song "Revenge" (pomsta) od Black Flag. Bez váhání potvrdil, že si myslí, že Brody Dalle z Distillers je žhavá kočka, a že vždycky miloval netopýry. Má stejnou barvu Stratocasters jako Billie Joe Armstrong (frontman punk-rockového tria, Green Day) a jeho vysněným autem byl vždycky červený Corvette s poznávací značkou "Nože".
BOB BRYAR

Jméno Bob je vlastně původně jméno Robert, anglického původu a znamená "Jasná sláva".
Datum narození: 31. prosince 1979
Místo narození: předměstí Chicaga, Illinois
Hraje na bicí.
Bob Bryar se narodil v Illinois 31. prosince 1979. V My chemical romance zastává pozici bubeníka. Nahradil zde Matta Pelissiera.
Matta zastupoval již v roce 2001, ale nahradil ho až v roce 2004. O Mattovi neexistuje moc veřejných informací, protože jak skupina říká "neradi kecáme blbosti", ale zdá se, že ho vyrazili, protože neustále dělal bordel na pódiu a nikomu už nedělalo radost společně koncertovat.

My chemical romance

Bob byl kdysi technikem bicích u The Used a na jejich turné se setkal s MCR. MCR měli v té době velké potíže se svým starým bubeníkem, takže bylo jasné, že potřebují nového. Takže přišel Bob. Hodně skupině vypomáhal a dnes je jedním z nejlepších nových bubeníků na světě. Se svým vlastním stylem je nyní Bryar stálým bubeníkem My chemical romance.

Oblíbené skupiny, zranění

Bob je fanouškem Black Sabbath a o Anglii si myslí, že je tam chladno. Uši si nechal propíchnout , když mu bylo 24 let. Bohužel si prodělal pár zranění. Některá jsou lehká a pak ostatní...ne tak malá. Jednou ho vystrčili z autobusu, taky dostal do nosu, když se rval s členem ochranky. Měl zlomené srdce (dlouhý příběh) a co se týče mozku...to odmítá komentovat.
ROFRANKIE IERO
Jméno Frank je latinského původu a znamená "volný".
Datum narození: 31. října 1981
Místo narození: Belleville, New Jersey
Hraje na kytaru (Epiphone Les Paul Elite Series a obyčejnou z roku 1981 Zakk Wylde "Grail" Gibson Les Paul)
Předtím, než se připojil k My Chemical Romance, hrál na kytaru ve skupině Pencey Prep, která náležela vydavatelství Eyeball Records.
Frank Anthony Iero se narodil 31. října 1981 (je tedy štír) v Belleville v New Jersey (tomuto městu dává přednost před většími jako jsou New York nebo Los Angeles). Mnoho lidí neví, jak správně vyslovovat jeho příjmení - je to tedy: "Eye-Year-Oh". Frank je vysoký 5,4 stopy, jeho oči mají barvu lískových ořechů a přírodní barvu vlasů má tmavě hnědou (nyní je obarvený na černo).

Rodina a dětství

Vyrůstal jen s mámou Lindou, které se s otcem Franka rozvedla (ten měl na něj ale v průběhu let veliký vliv). Stejně jako Gerard začínal ve skupinách již od svých 11 let. Frank chodil do katolické školy, během let se dokonce naučil vázat kravatu. Byl donucený jít na střední školu, jen se musel do pořádku, aby zde, na Rutgers University, vydržel celé čtyři roky.

My chemical romance

V současné době je kytaristou My chemical romance a je nejnovější (a zároveň nejmladší) člen skupiny. Hraje na Epiphone Les Paul Elite Series a z toho používá typ Marshall JCM900 a Sun Cabinet Amps. Do skupiny přišel, když se My chemical romance rozhodli, že potřebují dalšího kytaristu (kromě Raye Tora), aby rozšířil zvuk. Odešel z vysoké školy (a jiné skupiny, Pencey Prep), aby se mohl věnovat naplno MCR. Kromě Pencey Prep hrál taky v Hybrid, Sector 12 a krátce s I Am A Graveyard.

Tetování a piercingy

Frank má mnoho tetování a piercingů, včetně vytetovaných písmen "N" a "J" na vnitřní straně spodního rtu (znamenají zkratku pro New Jersey, kde vyrůstal), dýňovou lucernu, kterou si nechal vytetovat ke svým 18. narozeninám (31.10 - Halloween) a slovo "Halloween" vytetované na prstě...a ještě další :-)

Oblíbené skupiny a záliby

Některé z jeho oblíbených skupin jsou Black Flag, American Nightmare, The Bouncing Souls a The Beastie Boys. Miluje čtení knih, nejradši má sérii Harryho Pottera. Bohužel měl zánět průdušek s zánět ucha, stejně tak měl i dva zlomené prsty na noze, čtyři odštípnuté zuby, odřené ruce, kolena a hlavu. Početné pohmožděniny a modřiny. Bohužel, stále kouří. Frank obdivuje Billie Joe Armstronga (frontman Green Day), skvěle se naučil hrát na kytaru tím, že ho napodoboval. Taky hraje na kytaru co si koupil, která je podobná právě kytaře Billieho.
RAY TORO
Jméno Ray je původně jméno Raymond, které je anglického původu a znamená "Moudrý ochránce".
Datum narození: 15. července 1977 (1978-je v tom holt bordel)
Místo narození: Newark, New Jersey
Hraje na kytaru (typ Gibson SG Special).
Třebaže s Frankem hrají každý jiné části písní My chemical romance, nechá ho Frank vždycky udělat vlastní sólo.
Raymond Toro Ortiz se narodil 15. července 1977 (78) v Newarku v New Jersey. Narodil se s hnědýma očima a vyrostl do výšky 6'1 stopy.

Dětství

Jeho máma byla vždycky velice starostlivá. Na nižší střední škole (je to tříletá škola v Americe) se snažil zapůsobit na dívku tak, že si do nosu strčil bonbony Runts (aby vypadal jako strašidlo), ale skončilo to tak, že se mu ty bonbony v nose přilepili, takže musel vyhledat pomoc ošetřovatelky. Chodil na stejnou střední jako Gerard a Mikey a byli to "výstřední kámoši". Měl psa, kterému dal jméno "kluk" a vyrostl v Puerto Ricánské domácnosti. Studoval film na William Paterson University.
Před MCR hrál v New Jerseyských skupinách Rodneys a Haggis

My chemical romance

Ray je hlavním kytaristou My chemical romance. S Gerardem se potkali při studiu na hudební škole v New Yorku a dali spolu dohromady skupinu. Toro je z velké části hudebním mozkem My chemical romance, píše většinu písní a často pomáhá Frankovi s jeho kytarovými částmi. Hraje na SG Gibson Guitar.

Oblíbené skupiny, zranění, přítelkyně

Jeho oblíbenou skupinou jsou Iron Maiden, ale čas od času si poslechne klasiku. Pár zranění, které během let prodělal: "spálení od kytary" - je to podobné jako, když se spálíte o koberec, jenom to zasáhne obast předloktí - musíte se potit, třít o struny a hrát rock. Velká jizva na hlavě, protože přes ní dostal Frankovou kytarou. Jo, a jedna brutálně hnusná záděra. Taky říká, že MCR píší svoje texty na turném, protože v tu dobu jsou přímo horliví do nového alba. Toro nosí kontaktní čočky a má přítelkyni jménem Christa.
MIKEY WAY

Jméno Mikey je vlastně zkratka jeho jména Michael, což v Hebrejštině znamená - "Kdo je jako Bůh?"
Datum narození: 10. září 1980
Místo narození: Newark, New Jersey
Hraje na baskyratu: (typy Highway 1 Precision bass and a Fender Standard Precision bass)

Mikey se začal učit hrát na baskytaru, aby se mohl stát členem nové skupiny svého bráchy, Gerarda.

Je odpovědný taky za jméno skupiny, které vzešlo z recenze románu Irvina Welshe.

Mikey Way se narodil jako Michael James Way, v září 1980 v Newarku v New Jersey, kde také vyrostl. Je mladší brácha Gerarda Waye (má s ním velice blízký vztah a je jako on napůl Skot a napůl Ital). Wayovi jsou příbuzní s Joem Roganem (Host of the NBC game, stunt show Fear Factor a hrál v sitcomu News Radio) - Joe je syn bratrance Mikeyho mámy.

Dětství

Jak rostl, pracoval postupně pro Barnes & Noble, kromě toho byl asistentem v Eyeball Records (společnost, která v roce 2002 vydá debutové album My chemical romance "I brought you my bullets, you brought me your love"). První koncert na kterém byl, byl koncert Smashing Pumpkins.

My chemical romance

Mikey je baskytarista My chemical romance a právě jen proto se na tento nástroj učil, aby zde působil hned co vypadne ze školy. Hraje na dvě baskytary - hraje na Highway 1 Precision Bass a Fender Standard Precision Bass. Vymyslel taky jméno skupiny, které vzešlo z recenze románu Irvina Welshe : Ecstasy (extáze) - Three Tales of Chemical Romance (Tři povídky o chemické lásce). Jeho a Gerardova babička jim koupila první dodávku na turné. Během prvního koncertu My chemical romance pil Mikey spoustu likéru, aby tak zamaskoval svou extrémní trému.

Astma, zranění

Mikey je krátkozraký, má astma a ještě k tomu kouří. Často dává do mikrovlnky kovové věci a jednou si vzal do sprchy dokonce přenosný radiátor. V současné době miluje skupinu Anthrax (viz.tičko :-)), hororové filmy od Schlocka a sushi - říká, že by ho mohl sníst tolik, kolik váží on sám.
Mikey je dítě štěstěny, protože vzhledem ke svým zdravotním problémům, které dosud měl - potíže s játry, zlomené prsty na noze (impozantní bitva s cihlovou zdí) a rozmanité dýchací infekce - má možnost jistit skupinu, My chemical romance, v týlu jako baskytarista.

info o nich

23. dubna 2007 v 19:31 | Terka |  My Chemical Romance
Unikátní mix punku, rocku a popu dělá z My Chemical Romance jednu z nejžhavějších kapel, které kdy vzešly z New Jersey. Poté, co se Gerard Way, 24letý začínající umělec, stal svědkem událostí z 11. září, rozhodl se přehodnotit svůj život. Ačkoliv v roce 1999 odpromoval na newyorské umělecké škole a smlouvu s Cartoon Network na svůj vlastní kreslený film "Breakfast Monkey" měl téměř v kapse, zjistil, že hudba je ten směr, kterým se chce ubírat. Společně s Mattem Pelissierem napsal "Skylines And Turnstiles", písničku inspirovanou zářijovými událostmi. Dvojice pak požádala kamaráda Raye Tora, aby se k nim připojil. Nahráli demo skladby "Skylines And Turnstiles" a dvou dalších songů v podkroví Mattova domu. Gerardův bratr, Mikey Way, byl tak ohromen tím, co kluci vytvořili, že se rozhodl vzít basovku znovu do ruky. Nakonec opustil školu a všechno své úsilí věnoval kapele.
Když si Frank Iero, Rayův kamarád, demo poslechl, nadchlo ho. Když se jeho skupina Pencey Prep rozpadla, ze zoufalství se přidal k My Chemical Romance a sestava byla kompletní. Kapela hrála po místních barech a klubech v New Jersey. Mezitím se Mikeymu, který pracoval u Eyeball Records, podařilo předvést demo vydavatelství. A tak roku 2002 podepsali smlouvu a zanedlouho vyšlo jejich debutové album "I Brought You My Bullets,You Brought Me Your Love". Desku produkoval Geoff Rickley, zpěvák kapely Thursday, kterým Gerard dříve navrhoval obchodní zboží na jejich turné.
Deska se stala hitem undergroundové scény a My Chemical Romance byli doslova zaplaveni nabídkami od různých vydavatelství. Kapela se začala obávat ztráty tvůrčí svobody, ale nakonec se dohodli s Reprise Records. V roce 2003, po dvou letech koncertování a vytvoření si silné fanouškovské základny, padlo rozhodnutí natočit nové album. Na podzim téhož roku zemřela milovaná babička sourozenců Wayových, která se podílela na formování Gerardova hudebního a uměleckého nadání. Tato událost desku hodně ovlivnila.
V roce 2004 vyšla deska "Three Cheers For Sweet Revenge". Bylo znát, že tvůrčí schopnosti kapely posílily. Úvodní singl "I´m Not Okay (I Promise)" otevřel dveře k novému publiku a My Chemical Romance byli stále úspěšnější. Avšak kapela v této době trpěla osobními problémy. Gerard, ve snaze dostat se z deprese, propadl alkoholu a drogám. Po návratu z Japonska se rozloučil s kapelou a nevěděl, co bude dál. Ve stejné době, po návratu do New Jersey, požádali členové kapely Matta Pelissiera, jednoho ze zakládajících členů kapely, aby odešel. Matta nahradil Bob Bryar, který pracoval jako technik kapely The Used. Mezitím, za pomoci terapeutů a Anonymních alkoholiků, Gerard přestal s pitím i drogami. Kapela se znovu spojila v Kalifornii, aby natočila video k jejich prvnímu singlu "I´m Not Okay (I Promise)".Kapela se dál vyvíjí a každým dnem počet jejich fanoušků narůstá. Jsou na nejlepší cestě stát se jednou z nejlepších rockových kapel desetiletí.

Omlouvám se!

23. dubna 2007 v 17:51 | Terka |  Moje kecy:-)
Omlouvám se, že jsem vám sem dlouho nic nedala, ale nešel nám komp:-(((((((((((((((((((((((((

9.4.2007 - 15.4.2007

16. dubna 2007 v 19:43 | Terka |  Statistiky
9.4.2007 - 15.4.2007
Pondeli: 25
Utery: 22
Streda: 20
Ctvrtek: 19
Patek: 17
Sobota: 36
Nedele: 36

Celkem: 175

časopis Hattrick

14. dubna 2007 v 20:07 | Terka |  Sháním
Takže kdo má ňákej díl časopisu Hattrick a nevadilo by mu, kdybych ho od něj koupila (vyměnila,...) , tak napiš na mail: brozovaterka@seznam.cz
DÍK
mam díly: říjen 2006, duben 2007

+++KONEC soutěže o NEJ blog!!!!!!!+++

14. dubna 2007 v 19:41 | Terka |  Pro vás!(diplomy)
Takže KONEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3.místo:
Barča
2.místo:
Kačka
LoveTextLive.com
1.místo (sorry, že sem vás nenechala si vybrat tu fotku, ale nestíham:-)):
Misha, Nickol, Peťa
nešlo ,,ť" sorry:-(

2.4.2007 - 8.4.2007

14. dubna 2007 v 18:16 | Terka |  Statistiky
2.4.2007 - 8.4.2007
Pondeli: 25
Utery: 17
Streda: 23
Ctvrtek: 29
Patek: 19
Sobota: 36
Nedele: 26

Celkem: 175 DĚKAN:.-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

26.3.2007 - 1.4.2007

14. dubna 2007 v 18:14 | Terka |  Statistiky
26.3.2007 - 1.4.2007
Pondeli: 63
Utery: 49
Streda: 35
Ctvrtek: 42
Patek: 38
Sobota: 35
Nedele: 33

Celkem: 295 DÍKES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moje další diplomky:-)

14. dubna 2007 v 14:12 | Terka |  Moje výhry
DĚKUJUUU VÁM!!!!!!!Díky VÁM sem vyhrála soutěž o NEJ Blog!!!

Sem tu:-)

14. dubna 2007 v 13:33 | Terka |  Moje kecy:-)
Takže sem se vrátila i přes PÁR poruch.Myslim, že ste to beze mně zvládli, sice se určitě někomu po mně stejskalo (např. žabce).Takže tu budete mít zase plno SUPER článků!!!!!!!!!!!!!!!!!!!